Інтерфакс-Україна
08:42 25.10.2025

Уже дев'ять постраждалих через ворожу атаку Києва - ДСНС

1 хв читати
Уже дев'ять постраждалих через ворожу атаку Києва - ДСНС
Фото: ДСНС Києва

Ще одна людина постраждала в Києві через ворожу атаку, загалом постраждалих дев'ять, повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"У Деснянському, Дніпровському та Дарницькому районах зафіксовано влучання. На одній із локацій сталося загоряння нежитлової будівлі", - сказано в повідомленні.

За попередньою інформацією 9 осіб постраждали, 3 осіб – госпіталізовано.

Також за іншою адресою відбулося падіння уламків на відкритій території. Внаслідок чого пошкоджено скління вікон у поруч розташованих будівлях.

На місці працюють рятувальники та відповідні служби.

Інформація оновлюється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генасамблея надіслала чіткий сигнал: світ не потерпить насильницького переміщення та депортації українських дітей - Сибіга про ухвалення резолюції

Путін хоче завершити війну, це враження у Віткоффа і Кушнера після зустрічі – Трамп

Генасамблея ООН підтримала українську резолюцію за повернення українських дітей понад 90 голосами, проти 12, 57 утримались

У третю і четверту хвилі виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки" отримають українці за заявками від 18-22 листопада – Мінсоцполітики

Кабмін звільнив Калєніченко з посади заступника голови ДПС

Поліцейські встановлюють обставини вибуху в багатоповерхівці в Одесі

Нова Зеландія оголосила про виділення 15 млн доларів на ініціативу PURL

Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан

Умєров у Брюсселі зустрівся з главою МЗС Туреччини

Експосадовцю "Енергоатома" Шейко обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА