Інтерфакс-Україна
19:59 28.10.2025

Шатдаун у США: Демократи в 13-те заблокували бюджетну резолюцію

1 хв читати
Шатдаун у США: Демократи в 13-те заблокували бюджетну резолюцію

Сенат США в 13-й раз відхилив тимчасовий бюджет про фінансування уряду, повідомила посол України в США Ольга Стефанішина.

"Сьогодні в Сенаті США було втринадцяте винесено на голосування проєкт короткострокової бюджетної резолюції - про тимчасове фінансування роботи відомств федерального уряду за відсутності бюджетного законодавства на 2026 фінансовий рік, поданий Республіканською партією терміном дії до 21 листопада - який був ухвалений 19 вересня в Палаті представників", - написала вона у телеграм у вівторок увечері.

Стефанішина повідомила, що проект отримав 54 з 60 необхідних голосів. Таким чином шатдаун продовжено і його тривалість сягає 28 днів.

"Це вже 13-та спроба ухвалити тимчасове фінансування за відсутності бюджету на 2026 фінансовий рік", - написала вона та додала, що найдовший шатдаун тривав 35 днів.

Як повідомлялося, під час шатдауну федеральний уряд частково зупиняє роботу через відсутність затвердженого бюджету. Коли Конгрес не може домовитись про фінансування, частина державних установ припиняє діяльність. Службовці або йдуть у неоплачувану відпустку, або працюють без зарплати до вирішення питання. Водночас армія, служби безпеки, медицина та прикордонний контроль функціонують у звичайному режимі.

 

ОСТАННЄ

Клопотання про екстрадицію в Україну російського археолога надійшло до суду у Варшаві – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Цифрові сервіси НКЦПФР тимчасово недоступні через відсутність е/е

НБУ оновив положення про систему BankID

Скасовано обмеження руху вантажівок у Рівненській, Волинській та Житомирській областях

ДТЕК: Електропостачання у Київській області відновлено для 76 тис родин, без електрики – понад 230 тис родин

Угода ЄС і МЕРКОСУР створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі - глава ЄК

Рішення ВАКС щодо конкурсу з управління активами IDS Ukraine не фіксує порушень з боку АРМА – заява

Держспецзв’язку заборонила використання програмних продуктів "1С"

Свириденко: Електро- та теплопостачання відновлено у Кривому Розі та у населених пунктах Київської області, у Києві роботи тривають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА