Інтерфакс-Україна
07:37 29.10.2025

У Хмельницькому виявили ще двох загиблих внаслідок вибуху в багатоповерхівці

1 хв читати
У Хмельницькому виявили ще двох загиблих внаслідок вибуху в багатоповерхівці
Фото: https://www.facebook.com

Ще виявлено тіла двох загиблих внаслідок вибуху в багатоповерхівці у Хмельницькому, причини вибуху встановлюються, повідомив очільник обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.

"Вночі надійшла інформація щодо можливого перебування в будинку ще однієї людини. На жаль, маємо трагічні підтвердження. Внаслідок вибуху в будинку по вулиці Тернопільська під завалами виявлено тіла двох загиблих", - написав він у телеграмі.

Так, о 02:24 виявлено тіло громадянки 1973 року народження, о 05:12 - тіло громадянина 1983 року народження.

"Трупи направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Встановлюються також і причини вибуху", - зазначив він.

Тюрін додав, що до розбору завалів приєдналися додаткові сили: відділення рятувальників-верхолазів ГМРЦ та відділення спеціального призначення "ДЕЛЬТА". Аварійно-рятувальні роботи тривають безперервно.

Всі служби продовжують працювати злагоджено, надаючи допомогу та розбираючи завали.

Як повідомлялося, через вибух у багатоповерхівці у Хмельницькому постраждало п'ятеро осіб, серед них дитина, під завалами може бути ще одна людина. повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА