Інтерфакс-Україна
09:07 30.10.2025

Кількість постраждалих внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя зросла до 13

1 хв читати
Кількість постраждалих внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя зросла до 13
Фото: ДСНС Запоріжжя

Кількість цивільних, поранених внаслідок масованої ракетно-дронової атаки росіян на Запоріжжя, зросла до тринадцяти, повідомив начальник ОВА Іван Федоров у телеграм-каналі.

"Вже 13 поранених - мешканці Запоріжжя, постраждалі внаслідок ворожої атаки, продовжують звертатися за допомогою лікарів. У людей гостра реакція на стрес, рвані рани, контузії, забої та переломи. Усім постраждалим надається необхідна медична допомога", - написав Федоров у Телеграм.

Перед тим він повідомляв, що окупанти вдарили по Запоріжжю щонайменше 20 БпЛА та 8 ракетами.

В Запорізькій області через атаку fpv-дрона поранено одну людину в Гуляйпільській громаді – додав Федоров станом на 08.54 четверга.

Джерело: https://t.me/ivan_fedorov_zp/27686

https://t.me/ivan_fedorov_zp/27687

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Зеленський повідомив про конструктивну розмову з командою США щодо гарантій безпеки: Домовились активно працювати

Сіверськ залишається під контролем Сил оборони – ОК "Схід"

Зеленський: Чисельність ЗС України у межах можливої угоди – 800 тис. військових

Вибух у Дарницькому районі Києва стався під час патрулювання нацгвардійцями території, внаслідок чого один з них загинув – прокуратура Києва

Росіяни гальмують процеси обміну, бо хочуть загальних домовленостей – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА