Мовний омбудсмен: Україномовний контент має бути високоякісним, а не лише для заповнення ефіру
Уповноважена із захисту державної мови Олена Івановська вважає, що україномовний контент має бути високоякісним, а не лише для того, щоб заповнити ефір.
"Боротьба ідентичностей має бути на сьогодні не останнім, це питання нашого виживання. Що має робити держава? Дбати про національну культуру, про україномовний культурний продукт. Але не просто, щоб заповнити ефір, це має бути високоякісний україномовний продукт, сповнений ідеології", - сказала вона на форумі "Українська – мова сильних" у четвер в Києві.
Вона наголосила, що над цим мають працювати не лише діячі культури, але й залучатися наукові дослідження соціолінгвістів і нейролінгвістів.
Як повідомлялося, генеральний директор StarLihgtMedia Олександр Богуцький заявляє, що не бачить інтересу до української мови від державних чиновників.
На думку генерального директора "1+1 media" Ярослава Пахольчука, Україна за 35 років виробила анімаційного контенту менше, ніж Росія за один рік.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Мовний омбудсмен: На сьогодні вичерпаний потенціал переходу на українську мову, який виник з початком вторгнення РФ
10:24, 05.01.2026
Українська буде додана до переліку мов для листування з Санта Клаусом
16:43, 31.12.2025
Мовний омбудсмен: Євроінтеграція не означає демонтажу власної мовної політики
10:56, 29.12.2025
Українська мова зміцнила свої позиції в соцмережах у 2025р - мовний омбудсмен
10:44, 23.12.2025
Українці за рік стали споживати більше україномовного контенту, третина скоротила споживання новин – опитування
12:28, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Електротранспорт у Дніпрі зранку замінять автобуси – мер
02:32, 08.01.2026
США виходять з 66 міжнародних організацій, зокрема Науково-технічного центру в Україні
02:27, 08.01.2026
Трамп поспілкувався з президентом Колумбії, очікується двостороння зустріч у Білому домі
02:09, 08.01.2026
Фріланд в п'ятницю залишить парламент Канади
01:45, 08.01.2026
Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем