Інтерфакс-Україна
00:30 31.10.2025

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

1 хв читати

Росія за одну годину спрямувала 10 безпілотників по цивільній інфраструктурі в Сумах, двом постраждалим вже надали допомогу, повідомила пресслужба Сумської міської ради.

"Є влучання у дев’ятиповерхівку та двоповерховий житловий будинок у різних районах міста. Двом постраждалим із багатоповерхівки – неповнолітній дівчині та літній жінці вже надали допомогу на місці", - сказано в повідомленні.

Інформація щодо поранених уточнюється. Людям, чиї оселі пошкоджені, надається необхідна допомога.

Між тим, загроза повторних ударів зберігається.

Як повідомлялося, російські війська нанесли вчергове удари по цивільній інфраструктурі у Ковпаківському районі Сумської області, є постраждалі.

Джерело: https://t.me/sumskamiskarada/43332

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд відмовив у визнанні протиправною діяльністю щодо реалізації проєкту НВМК

Чиновник Міноборони та двоє працівників "Укрспецторгу" організували продаж списаних військових кораблів

Окупанти завдали дронового удару по навчальному закладу в Куп'янському районі, без постраждалих

У Києві знайшли мертвим, з ножовими пораненнями сина космонавта Каденюка

Трамп намагається послабити союз США та Європи - Папа Римський

ППО за ніч знешкодила 50 з 80 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

Окупанти вночі масовано атакували Одеську область безпілотниками, є одне влучання, критична інфраструктура працює

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА