Інтерфакс-Україна
13:09 31.10.2025

ДСНС України отримала п'ять одиниць сучасної рятувальної техніки від уряду Німеччини

1 хв читати
ДСНС України отримала п'ять одиниць сучасної рятувальної техніки від уряду Німеччини
Фото: https://dsns.gov.ua

Підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій отримали п'ять одиниць сучасної рятувальної техніки за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

До складу переданої техніки увійшли спеціальні аварійно-рятувальні та кінологічні автомобілі, оснащені комплектом дронів та пошуковим обладнанням. Допомога надійшла в межах реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги "Підтримка державного та муніципального управління надзвичайними ситуаціями в Україні" (GIZ).

Церемонія передачі відбулася за участі глави ДСНС Андрія Даника, міністерки економічного співробітництва та розвитку Німеччини Рім Алабалі-Радован, надзвичайного і повноважного посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Гайко Томса та керуючої директорки GIZ Інгрід-Габріели Говен.

"Ми щиро вдячні нашим німецьким партнерам за послідовну підтримку. Кожен переданий автомобіль — це не просто техніка, а реальна можливість врятувати життя. Без такої допомоги нам було б набагато важче оперативно реагувати на виклики, які сьогодні стоять перед країною", - цитують главу ДСНС на сайті служби.

Зазначається, що GIZ вде понад десять років підтримує діяльність українських рятувальників, допомагаючи впроваджувати сучасні технології у сфері цивільного захисту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін погодив створення ІП "Носівські господарства" в Чернігівській області з майбутнім виробництвом варення і компотів

IWG plc анонсував відкриття Spaces в BOSTON Creative House

СБУ зупинила роботу нафтовидобувної платформи РФ у Каспійському морі - джерело

Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ

Водії зможуть зафіксувати ДТП по європротоколу в "Дії" без виклику поліції вже з першого кварталу 2026 – Свириденко

Команда IT-компанії GlobalLogic з 2022р поповнилася більш ніж 1 тис. спеціалістів

Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція

Минулої доби Харківщина зазнала атак у чотирьох населених пунктах, один загиблий, двоє поранених — ОВА

Трамп заявив про початок надання "золотих карток" для іноземців, які бажають жити у США

Поліція розслідує влучання дрона у житловий будинок на Львівщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА