МВС застерігає від користування шахрайськими чат-ботами з продажу неіснуючих авто
Міністерство внутрішніх справ (МВС) застерігає від користування неперевіреними чат-ботами, які продають неіснуючі авто.
"Обережно! Шахрайські чат-боти продають неіснуючі авто. Кіберполіція та Головний сервісний центр МВС застерігають: шахраї створюють фейкові чат-боти, які нібито допомагають купити авто, перевірити документи чи "знайти вигідну пропозицію". Такі "боти" імітують офіційні сервіси, використовуючи логотипи та схожі домени, щоб виманити персональні дані або гроші", - йдеться у повідомленні МВС у телеграм-каналі у пятницю.
У МВС просять: для того, щоб уберегтися від дій шахраїв, користуватися лише офіційними ресурсами: застосунок "Дія", "Кабінет водія"; не переходити за підозрілими посиланнями й не довіряти "посередникам"; не переказувати гроші за авто, яке не бачили особисто.
"Якщо ви стикнулися із шахрайськими діями - повідомте у Кіберполіцію", - резюмували в МВС.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор
12:54, 05.12.2025
Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ
13:31, 04.12.2025
Офіс генпрокурора закликає нікому не надавати реквізити банківських карток і коди, щоб вберегтися від шахрайських кол-центрів
14:48, 26.11.2025
Держподатслужба запустила чат-бот для виявлення порушень у сферах торгівлі, послуг та громадського харчування
18:52, 18.11.2025
Нацполіція: затримано групу шахраїв, які "працевлаштовували" на керівні посади в Офісі президента
15:46, 07.11.2025
ОСТАННЄ
Кількість загиблих у Куп'янську-Вузловому зросла до двох - Нацполіція
19:33, 07.12.2025
Пасажиропотоки через кордон на в’їзд та виїзд цього тижня рівні – дані Держприкордонслужби
19:25, 07.12.2025
Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ
18:56, 07.12.2025
Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА
18:14, 07.12.2025
Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки