Інтерфакс-Україна
18:11 31.10.2025

На Херсонщині в результаті обстрілів загинули двоє людей, поранені 17 осіб

1 хв читати

Станом на 17:30 п’ятниці відомо про 17 постраждалих в результаті російських обстрілів Херсонщини, ще двоє людей загинули, повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

"За даними слідства, 31 жовтня 2025 року окупаційна армія для обстрілів населених пунктів Херсонщини застосовувала артилерію та дрони різного типу. Станом на 17:30 відомо про двох загиблих та 17 поранених мирних жителів", - вказується у повідомленні.

Так, протягом дня від артилерійських обстрілів Херсона загинуло двоє цивільних та ще 14 дістали поранень, є важкі. Одна людина в обласному центрі травмувалася через атаку БпЛА.

Ще двоє мирних жителів постраждали у Білозерці: один від ворожої артилерії, інший – від дрона.

Пошкоджено також приватні та багатоквартирні будинки, гуртожиток навчального закладу, торговельні точки, культову та господарську споруди, гаражі та автотранспорт.

Прокурори спільно зі слідчими продовжують фіксацію наслідків обстрілів та документування воєнних злочинів, скоєних збройними формуваннями держави-агресора.

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 137 ворожих атак - Генштаб

Канада планує передати Україні російський вантажний літак Ан-124 після завершення судового процесу над ним

ООН бракує коштів для гуманітарної допомоги Україні у 2025 році - ЗМІ

ВАКС засудив колишнього голову ДФС Насірова до шести років позбавлення волі

Українська розвідка веде контрнаступальні дії під Покровськом, щоб відновити логістичні лінії – журналіст

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок авіаударів по Куп'янського району Харківської області

Сибіга: удари РФ по підстанціях, що забезпечують роботу АЕС, не могли бути здійснені без участі "Росатому"

Президент Венесуели попросив військову допомогу в РФ, Китаю та Ірану через активність США у Карибському морі

МЗС України засудило удари РФ по підстанціях, важливих для електроживлення АЕС, і закликало до санкцій

Канада прискорює виплати фінансової допомоги для відновлення української енергетичної інфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА