Інтерфакс-Україна
09:27 01.11.2025

У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

1 хв читати
У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

На Оріхівщині в Запорізькій області внаслідок обстрілу російськими військами поранена 72-річна жінка, повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Також, за його словами, пошкоджено приватний будинок та прилеглу територію.

"72-річна жінка поранена - росіяни завдали удар по Оріхову. Також пошкоджено приватний будинок та прилеглу територію", – зазначив Федоров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА