Інтерфакс-Україна
17:02 01.11.2025

Ситуація в Покровську покращилася, українські військові провели успішні контрдії – 7 корпус ШР ДШВ

1 хв читати
Ситуація в Покровську покращилася, українські військові провели успішні контрдії – 7 корпус ШР ДШВ
Фото: https://18-24.army.gov.ua/

Обстановка в Покровську залишається складною та динамічною, однак Силам оборони вдалося покращити тактичне положення, повідомляє пресслужба 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗС України.

"У результаті успішних контрдій українські військові зуміли покращити тактичне положення у декількох кварталах міста. Збільшуємо кількість штурмових груп у Покровську, використовуючи диверсифіковані способи переміщення особового складу. Одночасно українські військові працюють над рішеннями щодо блокування логістики ворога з подальшим її перерізанням", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Наголошується, що українські сили тримають противника під вогневим контролем, а кількість ліквідованих росіян у Покровську – поступово зростає. За останній тиждень у місті знищили 85 росіян .

Загалом у жовтні у смузі відповідальності 7 корпусу ШР ДШВ українські воїни ліквідували 1320 росіян, ще 646 – "вийшли з ладу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВИПРАВЛЕНО: Трамп вважає, що Зеленському доведеться обирати між мирним планом і подальшою боротьбою

Зеленський має прийняти угоду, інакше США припинить підтримку України - Трамп

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

Міністр оборони поінформував послів G7 про потреби України напередодні зими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА