Інтерфакс-Україна
05:32 02.11.2025

Внаслідок нічної атаки на Запоріжжя постраждали двоє людей, без світла майже 60 тис. абонентів

1 хв читати

Двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки Запоріжжя у ніч на неділю, майже 60 тисяч абонентів знеструмлено, повідомив очільник ОВА Іван Федоров.

"Ворог атакував Запоріжжя. Двоє людей дістали поранень внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя. Постраждали 44-річна жінка та 91-річний чоловік. Медики надають їм усю необхідну допомогу", - написав він у телеграмі.

Він повідомив, що майже 58 тисяч абонентів знеструмлено через атаку. Також є пошкодження у житловому секторі.

"Енергетики відновлять живлення, як тільки дозволить безпекова ситуація", - додав він.

Джерело: https://t.me/ivan_fedorov_zp/27818

https://t.me/ivan_fedorov_zp/27832

https://t.me/ivan_fedorov_zp/27833

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Процесуальні обов’язки Чернишову продовжено на два місяці

Колишній артист цирку отримав 8 років ув'язнення за передачу РФ даних щодо Сил оборони у Харкові

Велика Британія перекаже GBP2,5 млрд готівки від продажу "Челсі" до фонду України – ЗМІ

Чоловік загинув на Херсонщині через атаку російського БпЛА

Понад 55% українців проти участі у нацвідборі на "Євробачення" артистів, які в 2014-2022 рр. виступали в РФ

Представник України при ЄС Ченцов: Рішення саміту ЄС щодо репараційного кредиту Україні має стратегічне значення

Прем'єрка Італії: Домогтися згоди ЄС щодо заморожених російських активів буде далеко не просто

Українці - за пріоритетне фінансування ветеранських програм та цивільного захисту для відновлення в умовах війни - опитування

ДБР перевірить своїх працівників на можливу причетність до оприлюднення приватних фото Шабуніна

Українці назвали найбільшою після бойових дій проблемою корупцію у владі, у майбутньому бояться падіння доходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА