Інтерфакс-Україна
06:54 02.11.2025

У Франції двом особам висунули обвинувачення у справі про пограбування Лувру

1 хв читати

У Франції двом особам висунуті обвинувачення у справі про пограбування Лувру, ще трьох затриманих у цій справі звільнено з-під варти, повідомляє BFMTV.

Зазначається, що обвинувачені - 38-річна жінка і 37-річна особа, стать якої не уточнюється, проте раніше вона вже поставала перед правосуддям за крадіжки. Їх обвинувачують у "крадіжці в складі організованого угруповання та участі у злочинному угрупованні з метою підготовки злочину".

Водночас з-під варти звільнені троє людей, вони під час затримання і на першому судовому засіданні заперечували будь-яку причетність до пограбування.

Джерело: https://www.bfmtv.com/police-justice/cambriolage-du-louvre-deux-des-suspects-deferes-en-vue-d-une-mise-en-examen_AN-202511010204.html

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уперше російський гелікоптер Мі-8 був збитий у повітрі "deep strike" дроном ССО

ГУР дякує всім причетним до повернення українців з Білорусі

Українці вшановують пам’ять жертв голодоморів

Зеленський розповів лідерам країн Північної Європи та Балтії, прем’єр-міністру Польщі про роботу над планом закінчення війни

Європейські лідери заявили про необхідність додаткової роботи над проєктом мирного плану із 28 пунктів

Уряд призначив нового держсекретаря Мінкультури України

Більше 150 тис. росіян продовжують штурми на Покровському напрямку - Зеленський

Свириденко заявила про початок перезавантаження управління в оборонній сфері: старт аудитів, оновлення НР, перевірка АРМА і ФДМ

Україна повернула з Білорусі 31 цивільного громадянина - Коордштаб

Злочини проти людей і людяності не можуть мати винагороду й прощення - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА