Одна людина загинула, ще троє зазнали поранень через обстріли Дніпропетровщини – ОВА
Одна людина загинула, ще троє зазнали поранень через російськи обстріли Нікопольського, Криворізького та Синельниківського районів Дніпропетровської області, повідомив у понеділок очільник обласної військової адміністрації Владислав Гайваненко.
"По Грушівській громаді Криворізького району агресор влучив безпілотником. На жаль, загинув 54-річний чоловік. Співчуття рідним та близьким. Понівечена машина… Нікопольщина потерпала від атак FPV-дронами та артилерією. А саме – райцентр, Покровська, Червоногригорівська, Мирівська, Марганецька громади. Постраждали троє людей – 67-річна жінка та чоловіки 49 і 40 років. Всі на амбулаторному лікуванні. Пошкоджені 3 магазини, коледж, багатоквартиний будинок, авто. Горіла будівля, що не експлуатується", - написав він у Телеграмі.
За його словами, у Синельниковському районі російська армія поцілила по Межівській і Покровській громадах, застосовувавши КАБи та FPV-дрони, через що виникла пожежа та була побита приватна оселя.
Гайваненко повідомив, що силами ППО в області вдень було збито два безпілотника.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На Дніпропетровщині 1 листопада ворог вдарив по центру населеного пункту, де не розташовано жодного плацу - 30-й Корпус морської піхоти
20:04, 03.11.2025
ДБР розслідує обставини загибелі та поранення військовослужбовців на Дніпропетровщині через ворожий обстріл
18:27, 03.11.2025
Житель прифронтового села у Харківській області загинув через ворожий обстріл
08:59, 02.11.2025
На Сумщині перебої зі світлом після чергових ворожих атаки, енергетики вже працюють над відновленням
18:27, 01.11.2025
Кількість постраждалих в Миколаєві збільшилась до 19 – ОВА
18:08, 01.11.2025
ОСТАННЄ
Генштаб ЗС Польщі: РФ активізувала операції для розпалювання антиукраїнських настроїв у Польщі
02:11, 04.11.2025
Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб
01:12, 04.11.2025
Ірландія скоротить термін проживання для новоприбулих українців у державному житлі до 30 днів
00:27, 04.11.2025
До кінця року відкриються представництва "Build with Ukraine" у Берліні та Копенгагені — Камишін
00:08, 04.11.2025
Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів