Інтерфакс-Україна
19:20 03.11.2025

Наступного тижня в Україні буде команда США щодо "дрон-deal" - Зеленський

1 хв читати
Наступного тижня в Україні буде команда США щодо "дрон-deal" - Зеленський

Наступного тижня Україну відвідає команда США щодо угоди про виробництво дронів, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Команда Сполучених Штатів Америки щодо drone-deal на наступному тижні буде в Україні", - сказав він на брифінгу у понеділок.

Президент також додав, що радник зі стратегічних питань Олександр Камишин буде представляти експорт України на Європейському континенті. Окрім того, секретар РНБО Рустем Умєров зараз пропрацьовує питання представлення експорту на Близькому Сході й Азії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА