Інтерфакс-Україна
21:24 04.11.2025

Зеленський заслухав доповідь командира ДШВ щодо ситуації в районі Покровська

1 хв читати
Зеленський заслухав доповідь командира ДШВ щодо ситуації в районі Покровська
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський під час наради на пункті управління 7-го корпусу швидкого реагування десантно-штурмових військ Збройних сил України заслухав доповідь командира Євгена Ласійчука про ситуацію в районі Покровська.

"Війна всюди в Україні, але ви на найважчому й дуже важливому напрямку, на найгарячішому напрямку – на Покровському. Я хочу вам подякувати за це. Це дуже важливо, тому що це не тільки наша земля. Це передусім дуже важливий тиск ворога психологічно на нашу державу й на всіх союзників. І багато що вирішується саме в цьому напрямку", – наголосив Зеленський.

Під час наради йшлося про посилення оборони та забезпечення військових усім необхідним. Президент заслухав про стабілізацію лінії оборони та взаємодію із суміжними підрозділами. Також доповідав командир 425-го окремого штурмового полку "Скеля" Юрій Гаркавий.

За словами військових, ворог продовжує нарощувати зусилля та вести штурмові дії в Покровську.

Президент подякував захисникам за службу й відзначив їх орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та "За мужність" ІІ-ІІІ ступенів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА