Інтерфакс-Україна
17:03 06.11.2025

Нові "дитячі" виплати надаватимуться лише матерям, які народять після 1 січня 2026 року, – Мінсоцполітики

1 хв читати
Нові "дитячі" виплати надаватимуться лише матерям, які народять після 1 січня 2026 року, – Мінсоцполітики

Новий порядок виплат державної допомоги при народженні дитини, який запроваджується з 1 січня 2026 року, стосуватиметься лише матерів, які народили після вступу нових правил в силу, заявила перша заступниця міністра соціальної політики, сім’ї та єдності Людмила Шемелинець.

"Якщо ми говоримо про всі інші види виплат, то вони будуть гарантовані і для тих дітей, яким станом на 1 січня 2026 року ще не виповнилося одного року", – додала вона, повідомляє пресслужба Міністерства.

Матері, які народять після 1 січня 2026 року, отримають одноразовий платіж у розмірі 50 тис. грн. Батьки дітей, яким станом на 1 січня 2026 року не виповнилося одного року, мають право отримати допомогу в розмірі 7 тисяч гривень до досягнення дитиною однорічного віку.

Крім того, після досягнення дитиною одного року, сім’ї матимуть можливість отримати виплати за програмою "єЯсла".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Альфа" СБУ повідомляє про ліквідацію понад 9 тис. окупантів в Покровську та на околицях за рік

Постпред США при НАТО: Підтримка України з боку союзників по НАТО має вирішальне значення

Качка розраховує на узгодження позицій з партнерами щодо репараційного кредиту до 19 грудня

Україна передала Угорщині проєкт закону щодо змін в освітнє законодавство - Качка

"Укренерго" у п’ятницю обмежуватиме електрику населенню з 8:00 до 21:00, промисловості – на вечірню годину довше

У разі незгоди Угорщини ЄС схвалить рішення про готовність вести переговорну роботу, не чекаючи відкриття кластерів, - Качка

Начальника відділення Дарницького управління поліції Києва затримано на Рівненщині

Зеленський запропонував Болгарії проєкти спільного виробництва

В Івано-Франківську в офісному приміщенні вибухнула зарядна станція, постраждало троє людей – ДСНС

Україна та Кенія будуть співпрацювати над припиненням шахрайських методів російського рекрутингу іноземців у війну - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА