Інтерфакс-Україна
17:51 06.11.2025

Зеленський запропонував Болгарії проєкти спільного виробництва

1 хв читати
Зеленський запропонував Болгарії проєкти спільного виробництва
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/

Президент України Володимир Зеленськийпі час телефонної розмови з премʼєр-міністром Болгарії Росеном Желязковим запропонував проєкти спільного виробництва, зокрема, стосовно підвищення рівня безпеки в Чорному морі.

"Говорили також про оборонну взаємодію і проєкти, над якими можемо працювати разом. Інструмент Євросоюзу SAFE дає багато можливостей для цього, і я запропонував пану премʼєр-міністру проєкти спільного виробництва, включно з тими, що стосуються підвищення рівня безпеки в Чорному морі. Болгарія зацікавлена у співпраці з Україною. Домовилися, що наші команди опрацюють усі деталі", - написав Зеленський у телеграм-каналі у четвер.

Крім того, лідери обговорили зміцнення енергетичної співпраці та узгодили кроки, які допоможуть енергетичній безпеці в регіоні. За словами Зеленського, є конкретні рішення, які обов’язково буде реалізовано.

Глава Української держави подякував Болгарію за важливі сигнали щодо подальшої підтримки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

Україна і Польща визначили плани пошуково-ексгумаційних робіт на 2026р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА