Інтерфакс-Україна
17:22 07.11.2025

Камишин анонсував на початок 2026р інвестфорум за кордоном щодо експорту і спільного виробництва з партнерами

1 хв читати
Камишин анонсував на початок 2026р інвестфорум за кордоном щодо експорту і спільного виробництва з партнерами

Радник президента України зі стратегічних питань Олександр Камишин анонсував внутрішню презентацію концепції експорту та спільного виробництва з країнами-партнерами на грудень поточного року, а на початок наступного – проведення інвестиційного форуму в одній з країн Європи.

"Стоїть завдання - до грудня напрацювати всю концепцію, як працювати на експорт і спільне виробництво з країнами – нашими стратегічними партнерами. Вона буде презентована в грудні всередині країни. А на початок наступного року стоїть завдання провести великий інвестфорум в одній з наших партнерських європейських країн, презентувати все це нашим партнерам", - сказав Камишин під час спільного з президентом України Володимиром Зеленським брифінгу в п’ятницю.

За його словами, вже триває відповідна підготовка.

"Ми зараз проводимо роз'яснювальну роботу з нашими виробниками. Проводимо роботу з підготовки інфраструктури для експорту", - розповів Камишин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Базовим фінансовим забезпеченням для контрактів у ЗСУ може бути 50-60 тис. грн – Зеленський

Сибіга: Посилення візових правил для росіян в ЄС – відповідь на ескалацію гібридних загроз з боку РФ

У Києві на місяць частково обмежуватимуть рух на перехресті вул. Володимирська та Богдана Хмельницького – КМДА

Лише чверть українців повернеться після війни, але закриють дефіцит на ринку праці, переконаний Яценюк

"Укренерго" в суботу обмежуватиме електрику в усіх регіонах з 8:00 до 21:00 населенню, з 8:00 до 22: 00 – промисловості

Поблизу ЗАЕС знову встановлено локальне припинення вогню задля ремонту резервної лінії електропередачі - МАГАТЕ

Технічні фахівці планують у суботу розпочати роботи з відновлення підключення лінії "Феросплавна-1" до ЗАЕС - МАГАТЕ

Двоє людей загинули, ще 6 осіб поранені на Херсонщині через ворожі обстріли – прокуратура

Затриманого столичного поліцейського повідомлено про підозру в заволодінні речовими доказами на 13,3 млн грн

Трьох осіб засуджено за підпали військової техніки й адмінбудівель у кількох областях України - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА