Інтерфакс-Україна
19:56 12.11.2025

"Полтаваобленерго" не може отримувати е/е з енергосистеми після масованої атаки РФ 8 листопада

1 хв читати
"Полтаваобленерго" не може отримувати е/е з енергосистеми після масованої атаки РФ 8 листопада
Фото: https://t.me/chernigivoblenergo

АТ "Полтаваобленерго" втратило можливість отримувати електричну енергію з Об'єднаної енергетичної системи України (ОЕС) після масованої атаки РФ на енергетичні об'єкти в ніч на 8 листопада, повідомила компанія на своєму сайті у середу.

"Полтаваобленерго" повідомляє про виникнення форс-мажорних обставин 08.11.2025 року (близько 5 години ранку) у зв’язку з військовими діями, які є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами. Через дані обставини, у Товариства стала відсутня можливість отримувати е/е з ОЕС, у тому числі належної якості", - зазначили у товаристві.

Компанія пояснила, що на підставі викладених обставин, термін виконання зобов’язань обленерго за діючими договорами про надання послуг з розподілу е/е був відкладеним та надалі відкладається до усунення пошкоджень в енергосистемі та відновлення електромереж.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліцейські продовжують евакуацію цивільних жителів Костянтинівки

Частина Сум без електропостачання після атаки ворога

У Києві будуть частково компенсувати вартість відпочинку та навчання для киян – Захисників та Захисниць, повідомляє влада

Саакашвілі повернули з лікарні до тюремної камери

Кабмін та міністерства під час війни самі оцінюватимуть діяльність наглядових рад держкомпаній

Польща подала заявку до Єврокомісії на повне звільнення від міграційного пакту

Умєров обговорив з головою Міноборони Туреччини співпрацю у сфері безпеки та повернення українських полонених

Канада оголосила про додаткові санкції проти Росії

Податкова, БЕБ та НБУ мають врегулювати ситуацію з "дробленням" бізнесу фуд-ритейлу на ФОПи – фінкомітет

Угруповання військ "Курськˮ: Ситуація на напрямку залишається динамічною та контрольованою Силами оборони України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА