Інтерфакс-Україна
09:12 13.11.2025

США погодилися рік не вводити санкції на поставки нафти і газу з РФ до Угорщини - Рубіо

1 хв читати
США погодилися рік не вводити санкції на поставки нафти і газу з РФ до Угорщини - Рубіо
Фото: https://www.president.gov.ua/

Влада США погодилася не поширювати санкції на поставки нафти і газу з РФ до Угорщини протягом найближчого року, заявив глава Держдепу Марко Рубіо.

"Що стосується трубопроводів, по яких вони отримують нафту і газ, йдеnmcz про продовження на рік (рішення про виключення з санкцій - ІФ-У)", - сказав він журналістам у Канаді.

Держсекретар США додав, що скасування санкцій щодо АЕС "Пакш-2", що будується в Угорщині, навпаки, безстрокове. "Ми хочемо, щоб вони успішно завершили будівництво, так як хочемо бачити їх незалежними в сфері енергетики", - пояснив Рубіо.

Раніше прем’єр Угорщини Віктор Орбан висловив упевненість, що доти, доки він обіймає свою нинішню посаду, а Дональд Трамп - президент США, Вашингтон не вводитиме санкції проти поставок нафти і газу з РФ на угорську територію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вніс до Ради подання про призначення Федорова міністром оборони

Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн

Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот

Чотири танкери були атаковані дронами у Чорному морі – ЗМІ

Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState

Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль

Французькі слідчі знайшли гараж, де грабіжники ховали вкрадені з Лувру коштовності

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

Шмигаль: у 30 разів було збільшено пряме фінансування бойових підрозділів у 2025р

Шмигаль закликав нардепів підтримати законопроєкт щодо нових контрактів для військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА