НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру
Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручили колишньому віцепрем’єр-міністру України клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомляє телеграм-канал НАБУ у п'ятницю (в повідомленні не вказано прізвище ексчиновника, але назва колишньої посади і обставини справи дають підстави припустити, що йдеться про Олексія Чернишова – ІФ-У).
"За даними слідства, експосадовець був серед відвідувачів так званої "пральні" - місця, де здійснювалася легалізація коштів, одержаних злочинним шляхом. Цей об’єкт перебував під контролем керівника злочинної організації, викритої НАБУ та САП напередодні. Детективи задокументували передачу підозрюваному та його довіреній особі понад 1,2 млн доларів США та майже 100 тис. євро готівкою", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі НАБУ.
Діяння кваліфіковане за ст. 368-5 КК України.
"Нагадаємо, що експосадовець вже підозрюється НАБУ і САП у зловживанні службовим становищем та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі", - сказано в повідомленні НАБУ в Телеграм.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
НАБУ в операції "Мідас" починає етап фінрозслідування з залученням міжнародної допомоги та Держфінмоніторингу
12:56, 14.11.2025
ВАКС дав санкцію на тримання під вартою ще одного підозрюваного в корупційній справі в енергетиці
07:28, 13.11.2025
Україні відшкодовано понад EUR3,37 млн, вкрадених у справі "Поліграфкомбінату" – САП
16:51, 12.11.2025
Усі фігуранти плівок НАБУ про корупцію в енергетиці мають негайно піти з посад – голова комітету Ради
20:39, 11.11.2025
Умєров: Будь-які спроби пов’язати мою роботу в Міністерстві оборони з "впливом" якихось осіб – безпідставні
20:20, 11.11.2025
ОСТАННЄ
У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп
21:56, 14.11.2025
Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП
21:55, 14.11.2025
Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO
21:42, 14.11.2025
Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях
21:34, 14.11.2025
Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею