Інтерфакс-Україна
09:07 15.11.2025

Сили безпілотних систем уразили за добу 653 ворожі цілі

1 хв читати
Сили безпілотних систем уразили за добу 653 ворожі цілі
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Підрозділи Сил безпілотних систем (СБС) вразили 653 цілі противника впродовж доби, повідомляють СБС в телеграм-каналі станом на ранок суботи.

Згідно з повідомленням серед уражених цілей: 181 одиниць особового складу, з яких 110 – ліквідовано; 30 точок вильоту пілотів БпЛА; 10 танків; 8 бронемашин; 3 артилерійські системи; 21 одиниця автомобільної техніки; 4  мотоцикли; 113 безпілотних літальних апаратів противника типу "коптер" та "крило".

"Загалом упродовж листопада (01–14.11) знищено/уражено 11827 цілей, з них 4020 – особовий склад противника", - повідомили СБС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сімох гірняків евакуювали із шахти у Кривому Розі – ДСНС

Радники Трампа в Парижі обговорили з Дмитрієвим план США щодо миру в Україні і очікують реакції Путіна - ЗМІ

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

Кількість потерпілих в Києві зросла до чотирьох, зафіксовано займання в торговельному центрі

Тимчасове обмеження руху для вантажівок введено на дорогах Вінниччини М-30 та Р-33

Мер Львова радить дочекатися інформації військових, чи був удар "Орєшніком" по місту

У Києві через падіння уламків БпЛА пошкоджено будівлі та автівки, у Деснянському районі влучання на рівні 18 поверху – мер

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА