Інтерфакс-Україна
09:34 17.11.2025

Внаслідок атаки на Одещину пошкоджено портове обладнання та цивільні судна

1 хв читати
Внаслідок атаки на Одещину пошкоджено портове обладнання та цивільні судна
Фото: https://t.me/OleksiiKuleba/7483

Внаслідок нічної атаки ворожих безпілотників 17 листопада на Одещині пошкоджено портове обладнання та кілька цивільних суден, що перебували біля причалів, повідомив віцепрем’єр-міністр із відновлення України - міністр розвитку громад і територій Олексій Кулеба.

"В одному з портів перебої з електропостачання, фахівці вже працюють над його відновленням. На щастя, без постраждалих ", - написав Кулеба в Телеграм-каналі у понеділок.

За його словами, на місцях над ліквідацією пожеж та наслідків працюють профільні служби.

Як повідомлялося, російські війська атакували Одеську область ударними безпілотниками, постраждала одна людина.

Внаслідок ворожої атаки енергооб’єкта Одеської області знеструмлено 32 тис. абонентів, енергетики почнуть відновлювальні роботи після отримання дозволу від військових та рятувальників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПС ЗСУ та Міноборони реалізують трансформацію системи протидії "шахедам" - Зеленський

ТОК Gulliver готують по повноцінного відкриття 1 лютого

Потепління в Україні слід очікувати після 22 січня - Укргідрометцентр

Віткофф і Кушнер 20 січня в Давосі обговорять мирний план щодо України з представником Путіна - ЗМІ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА