Інтерфакс-Україна
03:02 19.11.2025

Росіяни атакували Харків 19 безпілотниками, постраждали 32 мирні мешканці

1 хв читати

Харків.19 листопада.ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - За попередніми даними, ЗС РФ атакували Харків 19 БпЛА типу "Герань-2",влучання зафіксовані у Слобідському, Основ'янському та Немишлянському районах міста, повідомив начальник ОВА Олег Синєгубов.

"Постраждали 32 людини, серед них 9-річна та 13-річна дитини, а також 18-річна дівчина. Шестеро постраждалих госпіталізовано. Усім надається кваліфікована медична допомога", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, внаслідок ударів пошкоджено щонайменше 10 цивільних автомобілів, а також розташований поруч житловий будинок. Сталося загоряння гаражів і даху офісної будівлі. Крім того, значних руйнувань зазнав супермаркет. Із задимленого під'їзду багатоповерхівки було евакуйовано 48 людей, у тому числі троє дітей.

Росія здійснила атаку Харкову пізно ввечері вівторка, кількість постраждалих може зростати.

Джерело: https://t.me/synegubov/18419

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі

Петиція із закликом встановити в київському метро табло зворотного відліку не набрала необхідних для розгляду голосів

РФ понад шість годин атакувала одну з держшахт, внаслідок чого виникла пожежа і є поранені, – Міненерго

РФ протягом року 4,5 тис. разів атакувала енергооб’єкти – заступник міністра енергетики

Виробництво набоїв для збиття дронів буде нарощене до 400 тис. на місяць – Міноборони

Фіцо має намір на Єврораді голосувати проти використання активів РФ для військової допомоги Україні

В Японії скасували попередження про загрозу цунамі

АТ "Укрзалізниця" з 14 грудня вводить новий графік поїздів регіональних, приміських та міських рейсів

77 ОАеМБр повідомляє про системний дроновий терор цивільних окупантами в Харківській області

Для закінчення війни Європа має допомогти Україні зробити складний вибір, зокрема у питанні територій - МЗС Туреччини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА