Інтерфакс-Україна
11:36 19.11.2025

Железняк ініціює звільнення віцепрем'єра Кулеби

1 хв читати
Железняк ініціює звільнення віцепрем'єра Кулеби

Народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос") ініціює звільнення Олексія Кулеби з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України. 

"Поки Рада призупинила свою роботу через повітряну тривогу, то подав постанову про звільнення Олексія Кулеби з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад та територій", — повідомив Железняк у середу у Телеграмі.

Раніше Железняк заявив з посиланням на власні джерела, що у владі уже готуються до відставки Кулеби, але начебто дають йому можливість піти за власним бажанням.

"Він, як то говориться, може бути "наступним клієнтом НАБУ", тож може щось у влади змінилося в голові і зрозуміли, що повторювати цей цирк вже третій раз (як було по Чернишову або Галущенко) зараз не треба", - додав депутат.

Також парламентар заявив, що Кулеба і голова Державної служби фінансового моніторингу України Філіп Пронін начебто можуть бути причетні до корупції на будівництві фортифікацій.

"Тож зараз всі розуміють, що вони точно "наступні клієнти" і не хочуть просто чекати коли це станеться", - написав Железняк.

Як повідомлялося, віцепрем’єр Олексій Кулеба є головою штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2025/26 року та забезпечення сталого його проходження під час воєнного стану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у Давосі: якби не ми, то почалася б Третя світова війна

Уряд Японії у 2026р. виділить $6 млрд на гуманітарну і технічну підтримку України

Брехт доклав чимало зусиль для інтеграції ОЕС України з ENTSO-E – "Укргідроенерго"

На Полтавщині планують створити мережу транзитних центрів для евакуйованих з прифронтових територій

США передали Путіну проєкт мирного плану – ЗМІ

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Пакет підтримки на EUR90 млрд покриє дві третини фінансового розриву України, оціненого МВФ – Домбровскіс

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА