Інтерфакс-Україна
14:39 20.11.2025

Ексчиновниці КМДА повідомлено про підозру через закупівлю техніки з переплатою в 11 млн грн

1 хв читати

Прокурори Київської міської прокуратури повідомили про підозру у службовій недбалості під час закупівлі спеціалізованих автомобілів для столичних рятувальників колишній посадовиці одного із департаментів Київської міської державної адміністрації.

"Підозрювана була уповноваженою особою із закупівель. Вона мала вжити заходів для визначення середньоринкових цін на автомобілі, які закуповували, однак не зробила цього. Внаслідок цього машини для рятувальників придбали за завищеними цінами зі збитками у майже 11 млн грн", - повідомляється на сайті прокуратури без уточнення імені та посади ексчиновниці.

Повідомляється, що дії жінки, яка зараз є адвокаткою, кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України - неналежне виконання своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжких наслідків державним інтересам.

Раніше про підозру у службовій недбалості під час закупівлі спецавтомобілів для рятувальників повідомили директору департаменту муніципальної безпеки КМДА.

На початку жовтня столична прокуратура повідомила про висунуті підозри 12 посадовцям комунальних підприємств та райадміністрацій, дії яких спричинили збитки столичному бюджету майже на 73 млн грн. Серед підозрюваних - директор департаменту муніципальної безпеки КМДА, який не організував та не проконтролював визначення очікуваної вартості спеціалізованих автомобілів та обладнання до них, внаслідок чого машини придбали за завищеними цінами, переплативши майже 11 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Електротранспорт у Дніпрі зранку замінять автобуси – мер

США виходять з 66 міжнародних організацій, зокрема Науково-технічного центру в Україні

Трамп поспілкувався з президентом Колумбії, очікується двостороння зустріч у Білому домі

Фріланд в п'ятницю залишить парламент Канади

Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА