Інтерфакс-Україна
18:46 20.11.2025

У Тернополі кількість осіб, які не виходили на зв’язок, зменшилася до 14: шестеро дали про себе знати

1 хв читати
У Тернополі кількість осіб, які не виходили на зв’язок, зменшилася до 14: шестеро дали про себе знати
Фото: ДСНС

У Тернополі рятувальники продовжують працювати на місці трагедії, де внаслідок російської агресії було зруйновано житлову багатоповерхівку, повідомляє Держслужба з НС.

"За уточненими даними, кількість осіб, які не виходили на зв’язок, зменшилася до 14. Шестеро мешканців, про долю яких раніше не було інформації, повідомили про своє місце перебування і зараз перебувають у безпеці", - йдеться у повідомленні у телеграм.

Аварійно-рятувальні роботи тривають і продовжуватимуться доти, доки рятувальники не переконаються, що під уламками не залишилося жодної людини.

Як повідомлялось, у Тернополі у результаті ворожого удару зруйнована багатоповерхівка: загинули 26 людей, серед них 3 дітей. 93 особи поранено, зокрема 18 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Командир бригади "Ахіллес" Федоренко відмовився від депутатського мандата

Суботній день по всій Україні пройде з обмеженнями електроенергії –"Укренерго"

Кількість заброньованих в Україні осіб у 2025р зросла на 30% - Мінекономіки

Держагенство відновлення захистило 46 об’єктів "Укренерго" і в березні планує завершити захист 120 об’єктів обленерго

Ворог атакує логістику на ділянці траси E50 Покровськ-Павлоград БпЛА на Starlink – радник Міноборони

Київ отримав газові плити, балони і грілки від німецької Life Bridge Ukraine

Зеленський провів нараду щодо розвитку малої протидронової ППО

Відсутність достатньої комунікації про проблеми в енергетиці призводить до соціальної напруги і грає на руку РФ – ексглава "Укренерго"

Естонія спрямовує майже 400 тис. євро на зимову допомогу Україні - МЗС

Київ має такі проблеми з теплом та світлом, бо не впорався з децентралізацією їхніх джерел – ексглава "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА