Інтерфакс-Україна
05:36 21.11.2025

Індійський НПЗ припиняє переробку російської нафти через санкції США - ЗМІ

1 хв читати

Нафтопереробний комплекс у Джамнагарі, що належить Reliance Industries Ltd., припинив переробку російської нафти на експортно орієнтованій частині виробництва у зв’язку з дією санкцій США проти "ЛУКОЙЛ" і "Роснєфті", повідомляє Bloomberg.

У компанії зазначили, що експортний сегмент комплексу, який забезпечує близько половини загальної потужності у 1,4 млн барелів на добу, отримав останнє відвантаження російської нафти у четвер. Це дає можливість зберегти постачання пального до Європи після того, як на початку наступного року набудуть чинності обмеження, що забороняють імпорт продуктів, вироблених із російської сировини.

"Reliance зараз не купує російську нафту і ще не вирішила, чи відновить такі закупівлі…Водночас компанія заявила, що деякі закуплені раніше партії — до введення США санкцій проти двох найбільших російських нафтових компаній — буде розвантажено на іншій частині комплексу в Джамнагарі, що постачає продукцію на внутрішній ринок", - зазначено в повідомленні.

Джерело: https://www.bloomberg.com/news/articles/2025-11-20/india-s-reliance-stops-using-russian-oil-at-part-of-key-refinery?taid=691f4b6c962aa9000140084f&utm_campaign=trueanthem&utm_content=business&utm_medium=social&utm_source=twitter

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартував прийом заявок від громад на фінансування будівництва укриттів у дитсадках - Свириденко

Зеленський: У нас стало трохи більше систем ППО

Президент Єврокомісії в Давосі: Іммобілізація росактивів – це нагадування для РФ та послання для світу – Європа буде з Україною

Зеленський щодо саміту G7: Поки Макрон мене не запрошував

Україна отримала запрошення до Ради миру Трампа – Зеленський

Зеленський: Якщо будуть готові документи, тоді я поїду в Давос, поки – є виклик в Україні

Українська переговорна делегація вже перебуває у Давосі, провела перші зустрічі - джерело

ВАКС засудив Януковича до 15 років заочно за заволодіння угіддями Сухолуччя

Водопостачання в Києві планується до відновлення до кінця дня

РФ з жовтня-2025 пошкодила 8,5 ГВт енергогенерації України, потрібно допомоги на $1 млрд – міністр економіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА