Інтерфакс-Україна
14:20 21.11.2025

Сильний дощ зі снігом накриє західні області України у суботу, на дорогах ожеледиця, в Карпатах – сильний мокрий сніг

1 хв читати
Сильний дощ зі снігом накриє західні області України у суботу, на дорогах ожеледиця, в Карпатах – сильний мокрий сніг

У суботу, 22 листопада, у Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях сильний дощ та мокрий сніг, у західних областях налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця; у Карпатах сильний мокрий сніг, попереджає Укргідрометцентр.

"22 листопада у Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях значні опади (дощ та мокрий сніг), у західних областях налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий); в Карпатах сильний мокрий сніг (II рівень небезпечності, помаранчевий)", - йдеться у повідомленні Укргідрометцентру.

Зазначається, що погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та порушення руху транспорту на дорогах і вулицях (I рівень загрози, жовтий), на перевалах Карпат (II рівень загрози, помаранчевий).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

Послам Індії, Пакистану та держав Центральної Азії донесли неприпустимість підігравання пропаганді РФ щодо "резиденції Путіна" - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА