Події

Міністри оборони України та Литви обговорили посилення співробітництва у сфері ОПК

Міністр оборони України Денис Шмигаль привітав у Києві міністра оборони Литви Робертаса Каунаса.

"Обговорили посилення співробітництва у сфері ОПК. Визначили перспективні напрямки: спільне виробництво морських дронів, радарів та протипіхотних мін. Також ознайомив із критичними потребами для посилення війська: FPV, дрони-перехоплювачі та deep-strike", - написав Шмигаль в телеграм-каналі за результатами зустрічі.

Він також подякував литовському уряду та народу за непохитну підтримку України від початку широкомасштабного російського вторгнення.

"Цінуємо виділення Литвою 0,25% ВВП на посилення наших оборонних спроможностей, активну участь у коаліціях та програмах, особливо PURL і SAFE, а також виділення коштів на закупівлю ЗРК Patriot. Вдячний за підготовку нового пакета військової допомоги, який включатиме критично важливе озброєння", - наголосив Шмигаль.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ