Інтерфакс-Україна
17:00 25.11.2025

Україна налаштована на досягнення справедливого миру, однак закріплені в Конституції інтереси лишаються незмінними – СЗР

1 хв читати
Україна налаштована на досягнення справедливого миру, однак закріплені в Конституції інтереси лишаються незмінними – СЗР
Фото: https://www.facebook.com

Україна налаштована на досягнення справедливого та тривалого миру. Саме таким є головний висновок за підсумками переговорів у Женеві, заявляє Служба зовнішньої розвідки України.

"Українська сторона продовжує роботу над тим, щоб усі елементи "Мирного плану" були реально ефективними й спрямованими на припинення кровопролиття та війни. Український народ заслужив на справедливий мир та прагне його більше, ніж будь-хто", - наголошується в заяві Служби, оприлюдненій в соцмережі Facebbok.

При цьому зазначається, що національні інтереси, закріплені в Конституції України, залишаються непорушними.

"Збройні Сили повинні залишатися спроможними забезпечити оборону України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. І лише український народ повинен обирати власний стратегічний шлях, включно з європейською інтеграцією та членством у Європейському Союзі", - підкреслили в СЗР.

Наголошується, що Служба зовнішньої розвідки України продовжуватиме роботу, спрямовану на захист національних інтересів та забезпечення миру для держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

Мерц: Нам доведеться йти на компроміси, але ми намагатимемось досягти найкращого

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА