Інтерфакс-Україна
11:09 26.11.2025

Росія бачила "мирний план" Трампа, але ні з ким його ще не обговорювала - Ушаков

1 хв читати

Російська сторона отримала неофіційними каналами останні версії "мирного плану Трампа", але обговорень з американською стороною ще не було, повідомив помічник Володимира Путіна Юрій Ушаков.

"В Абу-Дабі мирний план не обговорювали. Мирний план взагалі ще за деталями не обговорювали. Ми його бачили, нам його передали, але ще обговорень не було", - цитують росЗМІ Ушакова.

В інтерв'ю росТБ Ушаков зазначив, що документ був переданий неофіційними каналами. "Папір є, але ще ні з ким не обговорювали", - сказав він, зазначивши, що потрібен серйозний аналіз.

За його словами, представники спецслужб Росії та України зустрічалися в Абу-Дабі. "Вся публіка: і поважна, і не дуже поважна там (в Абу-Дабі - ІФ), і серед цієї публіки були представники, які вели серйозну роботу, це представники спеціальних служб Росії та України", - сказав помічник Путіна.

"Вони періодично зустрічаються й обговорюють вельми делікатні питання, зокрема ті, що стосуються обміну полоненими", - додав Ушаков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з королем Нідерландів продовження оборонної допомоги Україні

в Україну з РФ та ТОТ повернулись 15 українців за процедурою взаємного возз’єднання сімей – зустріч Лубінця і Москалькової

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності УПЦ (МП)

Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат

Шмигаль на "Рамштайні" звернувся до партнерів із пропозицією спрямовувати щонайменше 0,25% ВВП на оборонні потреби України

Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз

США залишили в силі вимоги вивести українські війська з Донбасу - ЗМІ

Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА