Інтерфакс-Україна
19:23 29.11.2025

Зеленський повідомив про наявність кандидатури на міністра юстиції та чекає кандидатур на міністра енергетики

1 хв читати
Зеленський повідомив про наявність кандидатури на міністра юстиції та чекає кандидатур на міністра енергетики

Президент України Володимир Зеленський повідомив про наявність кандидата на посаду міністра юстиції. Про це він сказав у вечірньому відеозверненні у суботу.

"Є кандидатура на міністра юстиції вже. Потрібне й чітке бачення щодо очільника Міністерства енергетики України, сильна людина потрібна – попросив парламентарів разом із Прем’єр-міністром визначити перелік кандидатур", - заявив Зеленський.

Раніше повідомлялося, що на зустрічі президента з фракцією "Слуга народу" на посаду міністра юстиції обговорювалася кандидатура голови комітету Верховної Ради з питань правової політики Дениса Маслова.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп запроваджує митні санкції щодо країн, які постачатимуть нафту на Кубу

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА