Інтерфакс-Україна
00:17 30.11.2025

Пожежі й руйнування у Вишгороді внаслідок атаки російських БпЛА - ОВА

1 хв читати

Пожежа в багатоповерхівці та на території підприємства і зруйнований приватний будинок у Вишгороді внаслідок атаки російських дронів, повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник в телеграм-каналі.

"Чергова ворожа атака дронами на Київщину. Під ударом оселі людей. На жаль, у Вишгороді унаслідок атаки відбувається пожежа багатоповерхівки. На місці працюють рятувальники, поліцейські та медики. Також зруйновано приватний будинок, виникла пожежа на території підприємства. Більш детальна інформація згодом", - написав Калашник у Телеграм.

Джерело: https://t.me/Mykola_Kalashnyk/7960

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА