Інтерфакс-Україна
12:10 01.12.2025

Каллас вважає, що поточний тиждень може стати вирішальним для мирних переговорів

1 хв читати
Каллас вважає, що поточний тиждень може стати вирішальним для мирних переговорів
Фото: https://www.facebook.com/kallaskaja/

Поточний тиждень може стати вирішальним для перебігу перемовин про встановлення миру в Україні, заявила висока представниця ЄС з питань зовнішньої і безпекової політики Кая Каллас перед початком засідання Ради ЄС у закордонних справах на рівні міністрів оборони, передає "Європейська правда".

"Це може бути вирішальний тиждень для дипломатії. Учора ми чули, що переговори в Америці були важкими, але продуктивними. Ми ще не знаємо результатів, але сьогодні я буду розмовляти про це з міністром оборони України, а також з міністром закордонних справ України", – заявила Каллас.

Відзначається, що міністр оборони України Денис Шмигаль буде особисто присутній на засіданні Ради ЄС у Брюсселі, коли буде обговорюватися питання допомоги Україні.

"У нас є дві широкі теми. Перша – як надалі підтримувати Україну, а друга стосується нашої власної оборонної готовності та оборонних спроможностей, які ми маємо нарощувати", – розповіла Каллас і додала, що наразі "зрозуміло, що Росія не бажає миру, і тому ми повинні зробити Україну якомога сильнішою, щоб вона була готовою постояти за себе в цей дуже і дуже важкий час".

"Я вірю, що українці постоять за себе", – наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відомо про 12 постраждалих, серед них – четверо дітей, через ворожий удар у Кривому Розі

ВАКС засудив до 8 років тюрми керівника іноземного підприємства у справі про заволодіння 10 млн грн Інституту титану

Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 35 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський

Зеленський: Зараз немає розмов про далекобійну зброю для України

Зеленський анонсував у п’ятницю та суботу зустріч Україна-РФ-США у ОАЕ

Зеленський: Європа і Америка нічого не кажуть, а Путін виробляє ракети

Зеленський: Від слів про новий порядок треба перейти до дій на суші, в повітрі та на морі

Зеленський: Путін має певні успіхи у боротьбі за російські заморожені активи в Європі

Зеленський критикує Захід за відсутність реальної допомоги народу Білорусі та Ірану в боротьбі за свободу

Зеленський обговорив з Трампом роботу переговорних команд та посилення ППО України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА