Інтерфакс-Україна
14:19 02.12.2025

"Укрпошта" виставляє на аукціон 716 сильно зношених автівок для оновлення автопарку — гендиректор

2 хв читати
"Укрпошта" виставляє на аукціон 716 сильно зношених автівок для оновлення автопарку — гендиректор

АТ "Укрпошта" виставило на аукціон у "Prozorro.Продажі" 716 авто із середнім пробігом 470 тис. км і зносом 96%, щоб скоротити витрати на утримання старої техніки та оновити автопарк, повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

"716 авто від музейних раритетів до рекордсменів пробігу. Середній пробіг усіх авто становить близько 470 тис. км, а фізичний знос сягає 96% ", - написав Смілянський у Телеграм-каналі у вівторок.

За його словами, розпродаж відбуватиметься за принципом "один регіон — один лот ", де у середньому кожна область передаватиме на торги близько трьох десятків машин.

Зазначається, що найбільша кількість техніки в Хмельницькому регіоні – 73 одиниці, а найменша у Донецькому – 4 автівки.

На "Prozorro.Продажі" представлено кілька лотів: найдорожчий — 69 авто вартістю 4,6 млн грн із оголошеним на 11 грудня 2025 року аукціоном, ще один — 59 машин за 2,2 млн грн, торги за яким стартують за кілька днів після того - 16 грудня.

Смілянський уточнив, що найстаршою машиною є ГАЗ-52 1979 року з Полтавщини, наймолодшою – Citroën Berlingo 2021 року після ДТП з пробігом 2 тис. км. Усього 28 машин виробництва до 1991 року, а 654 - моделі радянського чи російського виробництва: ГАЗи, УАЗи, ВАЗи, КАМАЗи та інші.

"Укрпошта " за законом не може просто взяти й передати ці автівки ЗСУ, і жоден командир цю техніку в критичному стані не прийме", - уточнив гендиректор компанії.

Смілянський додав, що за останні три тижні через обстріли було втрачено чотири автівки на Сумщині та Харківщині, тому проведення аукціонів допомагає зменшити витрати на зберігання цієї техніки та отримати кошти на відновлення автопарку.

За його словами, "Укрпошта " планує виставити на аукціон ще 250 машин.

Національний поштовий оператор зв’язку "Укрпошта" у третьому кварталі 2025 року отримав 151,8 млн грн чистого збитку, що на 10,4% більше порівняно з показником за третій квартал 2024 року, тоді як планувалося зменшити збиток до 56,2 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА