Інтерфакс-Україна
10:05 05.12.2025

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

2 хв читати
Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Народний депутат групи "За майбутнє" Анна Скороход, яка у 2019 році була виключена з фракції "Слуга народу", повідомила про обшуки за місцем її проживання.

"Просто зараз в моєму помешканні проводяться слідчі дії. Мені нічого приховувати, моя діяльність - на долоні. Втім, час та контекст цих подій наштовхують на однозначні висновки: вбачаю в цьому прямий тиск на опозицію та спробу заблокувати мою політичну діяльність через принципову позицію", - написала Скороход в Телеграм у п’ятницю вранці.

Вона не уточнила, які правоохоронні органи проводять обшук і на підставі яких ухвал, але пообіцяла повідомляти про подальший розвиток подій.

Перед цим Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повідомило про викриття "злочинної групи, очолюваної народною депутаткою України", не уточнивши імені депутатки.

"НАБУ та САП спільно зі Службою безпеки України викрили злочинну групу, очолювану народною депутаткою України. Тривають першочергові слідчі дії. Деталі – згодом", - йдеться в повідомленні НАБУ в Телеграм.

Джерела в правоохоронних органах підтвердили агентству "Інтерфакс-Україна", що йдеться про Скороход.

Раніше повідомлялося, що Скороход фігурує на оприлюднених аудіозаписах по справі "Мідас" щодо корупції в енергосекторі: їй, зокрема, нібито пропонували написати депутатський запит. Сама вона спростувала свою причетність до справи, заявивши, що ніхто до неї з відповідною пропозицією не звертався. Щодо фігурантів справи, за її словами, вона не знає бізнесмена Тимура Міндіча, але знайома і працювала з ексміністром енергетики та юстиції Германом Галущенком та ексочільником АТ "НАЕК "Енергоатом" Петром Котіним, з якими у неї були "виключно робочі відносини". Також нардепка повідомляла, що НАБУ і САП не зверталися раніше до неї по справі "Мідас".

Скороход раніше робила заяви про тіньові доплати народним депутатам від "Слуги народу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

ПС ЗСУ: Зафіксовано влучання 57 ворожих БпЛА у 13 локаціях минулої ночі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА