Інтерфакс-Україна
11:35 05.12.2025

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

1 хв читати
Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби
Фото: https://t.me/svyrydenkoy

Прем’єр-міністр Юлія Свириденко попросила народного депутата Ярослава Железняка (фракція "Голос") ознайомити її з фактами, які будуть підставами для звільнення віцепрем’єр-міністра з відновлення України - міністра розвитку громад та територій Олексія Кулеби.

"Яка підстава, щоб уряд сьогодні відсторонив від займаної посади або звільнив (Кулебу - ІФ-У)? Ви кажете про наявність якихось фактів. Якщо у вас є ці факти, будь ласка, ознайомте мене з ними, а я як очільник уряду прийму відповідне управлінське рішення",  - сказала вона під час "години запитань" до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, відповідаючи на запитання, коли вона ініціює відставку Кулеби.

Як повідомлялося, раніше народний депутат Железняк ініціював звільнення Олексія Кулеби з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України. Парламентар заявив, що Кулеба і голова Державної служби фінансового моніторингу України Філіп Пронін начебто можуть бути причетні до корупції на будівництві фортифікацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА