Інтерфакс-Україна
21:17 09.12.2025

Україна буде готова до виборів за 60-90 днів за умови безпеки з боку США та Європи

1 хв читати
Україна буде готова до виборів за 60-90 днів за умови безпеки з боку США та Європи
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що просить США та Європу гарантувати безпеку для проведення виборів, після цього Україна буде готова наступні 60-90 днів їх провести.

"Мало того, я прошу зараз, і заявляю це відкрито, США допомогти мені, можна разом з європейськими колегами, забезпечити безпеку для проведення виборів. І тоді наступні 60-90 днів Україна буде готова до проведення виборів. Я особисто маю на це волю і готовність", - сказав Зеленський журналістам у вівторок.

Водночас, президент зауважив, що питання виборів в Україні передусім залежить від українців, а не від народу інших держав.

Він наголосив, що він готовий до виборів, але пояснив, що для проведення виборів необхідна безпека та законодавча основа для легітимності їх проведення.

"Далі, раз так пішла справа, я прошу, щоб депутати нашої фракції, в принципі, наші парламентарі, підготували законодавчі пропозиції щодо можливості зміни законодавчих основ і закону про вибори під час воєнного стану", - додав Зеленський.

За його словами, він очікує пропозицій від партнерів, депутатів і готовий йти на вибори.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА