Інтерфакс-Україна
17:24 11.12.2025

Внаслідок вибуху в Дарницькому районі Києва травмовано поліцейського - Нацполіція

1 хв читати
Внаслідок вибуху в Дарницькому районі Києва травмовано поліцейського - Нацполіція

Внаслідок вибуху невстановленого пристрою в Дарницькому районі Києва в четвер травмовано патрульного поліцейського, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Нацполіції.

"Внаслідок вибуху поранено патрульного поліцейського", - зазначили в Нацполіції, додавши, що надалі розслідуванням інциденту займатиметься Служба безпеки України.

Як повідомлялося з посиланням на поліцію Києва, одна людина загинула, ще одна отримала поранення внаслідок детонації невідомого пристрою в Дарницькому районі Києва.

"На місці працюють слідчо-оперативні групи, криміналісти, вибухотехніки та кінологи. Всі обставини події зʼясовуються", - йшлося в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА