Інтерфакс-Україна
16:41 19.12.2025

Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

1 хв читати
Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

Міністерство культури України внесло російського актора Івана Агапова до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Згідно з наказом відомства, до оновленого переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, увійшов російський актор театру і кіно Іван Агапов.

Зазначається, що він брав активну участь у антиукраїнських заходах держави-агресора, спрямованих, зокрема, на виправдання та легітимізацію агресії і окупації українських територій, героїзацію російських військових формувань, популяризацію вищого керівництва та органів держави-агресора.

Українському глядачу він може бути знайомий за російськими фільмами: "ДМБ" (2000 рік) і "Даун Хаус" (2001 рік).

Таким чином, наразі до переліку занесено вже 250 осіб.

Як повідомлялося, 2022 року до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці, включили чотирьох росіян. Водночас цього року з нього виключено російського гумориста Максима Галкіна. У 2023 році Мінкультури занесло трьох росіян до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці, а у 2024 році - 23 росіян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

Ракета, якою ворог атакував Львів, рухалася зі швидкістю близько 13 тис. км/год – ОК "Захід"

У Києві пошкоджено критичну інфраструктуру, є перебої з електропостачанням – мер

КМВА: унаслідок російської атаки в Києві вже 13 поранених

На Київщині з підвального приміщення приватного будинку деблоковано чотирьох постраждалих, серед них 5-річна дитина – ОВА

У Києві вже четверо загиблих: серед них медик, шість осіб поранені

Сімох гірняків евакуювали із шахти у Кривому Розі – ДСНС

Радники Трампа в Парижі обговорили з Дмитрієвим план США щодо миру в Україні і очікують реакції Путіна - ЗМІ

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА