Інтерфакс-Україна
03:11 25.12.2025

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

1 хв читати

Індійська компанія Reliance Industries Ltd. відновила закупівлі російської нафти за зниженою ціною, залучаючи постачання від компаній, що не перебувають під санкціями, і спрямовуючи ці обсяги на свій нафтопереробний завод у штаті Гуджарат, повідомляє Bloomberg.

Найбільший нафтопереробник Індії орендував танкери класу Aframax у компанії RusExport і направляє поставки на завод потужністю 660 тис. барелів на добу, який забезпечує внутрішній ринок. "Повернення Reliance на ринок, імовірно, скоротить падіння обсягів закупівель російської нафти Індією", — зазначили джерела видання.

"Окрім заводу в Джамнагарі потужністю 660 тис. барелів на добу, орієнтованого на внутрішній ринок, Reliance також експлуатує установку потужністю 700 тис. барелів на добу для експорту. Відтоді всі поставки російської нафти надходять лише на завод, що працює на внутрішні продажі", - йдеться в повідомленні.

Індійські посадовці цього місяця оцінили, що імпорт нафти з Росії може скоротитися приблизно до 800 тис. барелів на добу з середнього рівня 1,9 млн барелів на добу в листопаді через припинення закупівель нафтопереробниками.

Джерело: https://www.bloomberg.com/news/articles/2025-12-24/reliance-resumes-russian-oil-imports-to-feed-jamnagar-refinery?taid=694bea7cf6b710000197104e&utm_campaign=trueanthem&utm_content=business&utm_medium=social&utm_source=twitter&embedded-checkout=true

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: пошук зниклих безвісти оборонців є одним з пріоритетів держполітики

Російські обстріли забрали життя жителя Херсонської області, 9 поранені, у т.ч. комунальники – Нацполіція

Сили оборони вночі збили 450 російських цілей, було влучання 27 ворожих ракет та 31 БпЛА – ПС ЗСУ

Росіяни за добу 17 разів обстріляли Донеччину, одна людина загинула – ОВА

Києво-Печерська лавра через погіршення погоди тимчасово закривається для відвідування

Зеленський після нічних обстрілів: РФ обирає терор та ескалацію, на неї потрібний максимальний тиск

Росіяни пошкодили зал слави Національного музею історії України у Другій світовій війні - Бережна

Росіяни атакували житлову та енергетичну інфраструктуру, у Києві 1100 будинків лишились без опалення – Кулеба

Дороги держзначення у 2026р отримають щонайменше 5 нових стоянок для водіїв вантажного транспорту – Мінрозвитку

Одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА