Інтерфакс-Україна
12:09 29.12.2025

Нацполіція: новорічна ніч не є винятком, дотримуйтеся комендантської години і не ігноруйте сигналів тривоги

1 хв читати
Нацполіція: новорічна ніч не є винятком, дотримуйтеся комендантської години і не ігноруйте сигналів тривоги

В Національній поліції закликають українців бути відповідальними під час новорічних свят: не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, дотримуватися комендантської години, а в разі виявлення підозрілих предметів або фактів правопорушення негайно повідомляти на спецлінію 102.

"Правила безпеки залишаються незмінними як у будні, так і у святкові дні. Наголошуємо, що новорічна ніч не є винятком. Правила діють у звичному режимі", - повідомила речниця Нацполіції Юлія Гірдвіліс в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

За її словами, Нацполіція, як і щороку, здійснює посилене патрулювання з метою забезпечення безпеки та правопорядку на різдвяні та новорічні свята.

"Зокрема, є посилені патрулювання на автошляхах, біля культових споруд та у місцях масового перебування громадян. У цілодобовому режимі продовжують роботу наші вибухотехнічні підрозділи та інші служби поліції, які готові максимально швидко відреагувати та звернення громадян", - зазначила вона.

Гірдвіліс наголосила: "Закликаємо бути відповідальними та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а також дотримуватися комендантської години. У разі виявлення підозрілих осіб, предметів або фактів порушення негайно повідомляти на спецлінію 102".

Крім того, вона нагадала про заборону на продаж та використання феєрверків та салютів.

"Порушникам загрожує адміністративна, а також кримінальна відповідальність", - додала спікер Нацполіції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

Італія передасть Україні опалювальне обладнання для підтримки постраждалих від обстрілів регіонів — Буданов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА