Інтерфакс-Україна
18:51 31.12.2025

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

1 хв читати

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що місто передає Одесі десять автобусів із власної транспортної системи.

"Львів’яни люблять Одесу, але слів недостатньо. Говорив із віцепрем’єр-міністром Олексієм Кулебою. Ситуація там справді складна. Тому 10 львівських автобусів виїжджають на Одесу. Завтра до кінця дня вони будуть на місці. Ми допомагаємо транспортом на період цього складного часу", - написав він у Телеграмі.

Садовий перепросив львів’ян за збільшення інтервалів руху на автобусних маршрутах міста.

"Львів’яни, прошу трохи терпіння, якщо будуть незначні затримки у графіку. Пліч-о-пліч", - додав він.

Як повідомлялося, в Одесі після масованих ударів РФ по об’єктах енергетичної інфраструктури в середині грудня був тимчасово зупинений рух трамваїв та тролейбусів і відтоді він не відновлювався. Також у місті продовжують застосування аварійних відключень електроенергії через навантаження на енергосистему.

ОСТАННЄ

Стубб і Зеленський обговорили ситуацію на фронті та підтримку України

Свириденко привітала Мадяра з перемогою і висловила сподівання на зміцнення українсько-угорського партнерства

РФ знову б'є по енергетиці: на Чернігівщині знеструмлено понад 12 тис. абонентів

США розпочнуть блокаду Ормузької протоки у понеділок о 17:00 за Києвом

Зеленський привітав Мадяра з перемогою і заявив про готовність розвивати співпрацю з Угорщиною

Сибіга про угорські вибори: Рекордно висока явка відображає поворотний момент для Угорщини

Чистий притік в Україну за два тижні перед Великоднем склав 128 тис. людей – дані Держприкордонслужби

Фон дер Ляєн та Кошта про вибори в Угорщині: угорці обрали Європу

Метсола про угорські вибори: місце Угорщини в серці Європи

Британія не братиме участі у блокаді Ормузької протоки з боку США – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА