Інтерфакс-Україна
00:06 01.01.2026

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

2 хв читати
У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський
Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

США можуть зупинити агресора, це можливо завжди, і у 2026 році так само можливо зупинити РФ, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Чи здатна Америка зупинити агресора дуже швидко й рішуче? Однозначно. Чи хотілося б нам цього? Дуже. А коли це можливо? Завжди. А коли це потрібно вам? Та ще вчора нам це потрібно. І у 26-му році це можливо", - сказав Зеленський у новорічному зверненні.

"Санкції є – ми вдячні. Санкції кусають Росію, але спрацює тільки мертва хватка. Російська нафта вже дешевша, але їхні танкери мають зупинитися повністю, аби зупинилася війна", - додав президент України.

За його словами, російські заводи вже гальмують виробництво, але повинні зупинитися повністю, щоб окупант не просувався.

"І "томагавки" в українських руках довели б насправді тільки одне: мир не має альтернативи. І мир повинен бути. І підтримка. І сильна угода повинна бути. І тоді все спрацює", - наголосив Зеленський.

Голова Української держави зазначив, що не вся Європа це розуміє. Він додав, що не хоче, "аби таке розуміння до всіх у Європі прийшло одного дня о четвертій ранку – так, як це було в Україні". "Я не хочу, аби таке розуміння всім європейцям принесла техніка з літерою "Z" на їхніх вулицях. І коли Путін каже "да не собираемся мы на вас нападать", це перший дзвіночок, куди саме поїдуть його танки й полетять його дрони", - зауважив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА