Міська влада закликала киян утриматися від масових заходів на Водохреще
Київська міська державна адміністрація (КМДА) закликала киян утриматися від масових заходів на Водохреще 6 січня, у разі купання – дотримуватися правил безпеки.
"Закликаємо киян утриматися від масових заходів на Водохреще. У разі купання – дотримуватися правил безпеки. Занурюватися слід лише на спеціально підготовлених місцях, неухильно дотримуватися рекомендацій рятувальників та обмежень, які діють в умовах воєнного стану", - йдеться у повідомленні КМДА на офіціальному порталі Києва.
Повідомляється, що для безпеки громадян 6 січня з 8:00 до 17:00 організують чергування рятувальників і медичний супровід на попередньо обстежених локаціях: Голосіївський район – пляж "Галерний"; Деснянський район – пляж "Троєщина"; Дніпровський район – пляжі "Дитячий", "Венеція", "Тельбін", "Веселка", "Райдуга"; Оболонський район – озера Вербне та Йорданське, зона відпочинку "Наталка", пляж "Пуща-Водиця" та на Оболонському острові.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна готова розглядати звернення Молдови щодо внеску у її безпеку - Сибіга
20:16, 27.01.2026
В КМДА спростовують обмеження ГВП для всього житлового фонду міста
16:02, 27.01.2026
Поїзди "червоної" лінії метро в Києві до центра ходять лише до "Берестейської" через тривогу – КМДА
18:13, 26.01.2026
Рух "червоною" лінією метро в Києві здійснюється з обмеженнями через тривогу – КМДА
17:41, 26.01.2026
Американські гарантії безпеки для України є критично важливішими за європейські - ЗМІ
07:00, 25.01.2026
ОСТАННЄ
В Україну будуть надіслані генератори - Макрон після розмови з Зеленським
19:48, 28.01.2026
ПАРЄ визнає неможливим проведення виборів під час воєнного стану - ЦВК
19:29, 28.01.2026
Раді пропонують повернути вихідні у дні загальнодержавних свят
19:26, 28.01.2026
Інформація щодо звільнення з військової служби ексочільника ДПСУ Дейнеки не відповідає дійсності - речник
19:23, 28.01.2026
Поліція спростовує інформацію про загибель жінки у Києві через переохолодження