Інтерфакс-Україна
17:55 07.01.2026

Жінка загинула на Дніпропетровщині через атаку БпЛА, поранений рятувальник – ДСНС

1 хв читати
Жінка загинула на Дніпропетровщині через атаку БпЛА, поранений рятувальник – ДСНС
Фото: https://t.me/dsns_telegram

Жінка загинула через атаку російського безпілотника у Синельниківському районі Дніпропетровської області, під час рятувальних робот від повторної атаки поранень достав рятувальник, повідомили у Державній служби України з надзвичайних ситуацій.

"Вдень ворог наніс удар по Васильківській селищній територіальній громаді Синельниківського району. З-під завалу зруйнованого будинку рятувальники дістали тіло жінки. Під час гасіння пожежі ворог наніс повторний удар по рятувальникам, унаслідок чого один поранений! Також пошкоджений пожежний автомобіль", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі відомства.

За інформацією ДСНС, на місці атаки виникли пожежі у приватних житлових будинках на загальній площі 120 кв.м., вогнеборці їх ліквідували.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

Кабмін ухвалив рішення щодо держпідтримки ОСББ та бізнесу - Свириденко

Літній чоловік постраждав унаслідок атаки ворожим FPV-дроном цивільного авто у Запорізькій області

Уряд надасть 10 тис портативних зарядних станцій для дітей з інвалідністю – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА