Інтерфакс-Україна
17:02 20.01.2026

Нідерланди готові розглянути додаткову підтримку Україні на тлі російського терору - Сибіга

1 хв читати
Нідерланди готові розглянути додаткову підтримку Україні на тлі російського терору - Сибіга
Фото: https://www.facebook.com

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга поспілкувався з міністром закордонних справ Нідерландів Девідом ван Веелом, щоб поінформувати його про наслідки останніх жорстоких ударів Росії та складну ситуацію в енергетичній системі України.

"Вдячний моєму нідерландському колезі за співчуття та за підтвердження готовності Нідерландів розглянути додаткову підтримку українського народу для подолання російського "зимового терору", - написав він у соцмережі Х.

Сибіга наголосив, що Україна надзвичайно цінує нідерландських друзів, які підтримують українців "у час, коли багато українців залишаються без опалення, електрики та води за морозів нижче -15°C".

"Ми також обмінялися думками щодо останніх міжнародних подій і поділилися очікуваннями щодо подальшого розвитку мирного процесу", – зазначив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за два тижні отримала 17 гуманітарних вантажів для підтримки енергетики – Шмигаль

На Сумщині внаслідок російського удару постраждали двоє людей – міськрада

"Нафтогаз" спрямував додаткові ремонтні бригади в Київ на допомогу енергетикам

Зеленський: Найближчі тижні будуть активними в роботі з нашими партнерами – як і завжди, потрібні результати

Франція працює над ремонтом радару до SAMP/T для України - міністерка оборони

На Дніпропетровщині через ворожі атаки постраждали троє людей – ДСНС

НР "Енергоатома", ймовірно, вирішуватиме питання його керівництва після вивчення діяльності компанії та процедури – глава НАЕК

За перші вихідні лютого від отруєння чадним газом загинули 4 людей, 25 постраждали – ДСНС

В Києві було чути вибухи, працювала ППО

Працевлаштовано в Європі 57% українців: попереду – Естонія та Угорщина, позаду – Швейцарія та Норвегія – ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА