Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав
Керівник Офісу президента України Кирило Буданов висловив "стриманий оптимізм" щодо мирного процесу, наголосивши, що "рух справді існує".
"Кажу прямо, ми рухаємося. І стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав для чіткого окреслення даної ситуації", - сказав він на панельній дискусії в межах Всесвітньої екологічного форуму у Давосі у вівторок.
Буданов висловив сподівання, що Україна - "на шляху до кардинального вирішення війни".
"Ми рухаємося. Не можна сказати, що завтра наступить мир гарантовано. Якщо хтось так говорить, це точно неправда", - підкреслив керівник ОП.
Водночас він наголосив, що " робиться дуже багато зусиль".
"Перш за все, робляться зусилля з нашого боку, з боку США. Подобається це комусь, чи не подобається, але цей рух є. Він насправді існує. І ми насправді просуваємося. Чи зможемо ми досягти успіху у найближчій перспективі чи ні? Також багато у чому залежить від РФ. Ви розумієте, з ким ми маємо справу", - заявив Буданов.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Очільники МЗС України та Філіппін домовились про участь Києва у ключових заходах АСЕАН у 2026р.
12:07, 19.01.2026
Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров
21:18, 18.01.2026
Буданов, Умєров і Арахамія уже в США
12:09, 17.01.2026
Команди України та США у суботу, 17 січня, у Маямі проведуть черговий раунд переговорів - Стефанішина
20:09, 16.01.2026
Українська делегація вже вирушила до США для переговорів щодо миру - джерело
16:30, 16.01.2026
ОСТАННЄ
У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки
22:37, 20.01.2026
Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну
22:24, 20.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб
22:12, 20.01.2026
Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка
21:55, 20.01.2026
Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль